čtvrtek, června 07, 2018

INSTAGRAM LIFE


Moc textu u mě na blogu nenajdete. Chodím si sem totiž odpočinout, jelikož mě psaní už docela dlouhou dobu živí. Dneska ale udělám výjimku, protože bych se s vámi chtěla podělit o to, jak já vnímám teď ten svět instagramu, o kterým se teď tak strašně všude mluví. Mám na mysli v tom smyslu, jak nás ovlivňuje atd atd. Všichni o tom teď píšou, tak proč bych se nerozepsala taky?

Miluju instagram a strašně moc mě baví. Jenže problém hlavně u sebe vnímám v tom, že mě dost často frustruje místo toho, aby mě inspiroval. Často nad ním sedím, koukám na obrázky a se závistí přemýšlím nad tím, jak je možný, že holky věku 20-25 mají na každý fotce jinou designerskou kabelku a jak je možný, že já mám ve svých třiceti jen jednu Vuittonku (je teda fakt, že bych jich asi měla mnohem víc, kdybych furt neutrácela za hovadiny, že jo). Jenže já denně pracuju, mám prací několik, abych vydělala tolik, kolik potřebuju ke spokojenýmu životu bez zbytečnýho omezování. Kde teda berou ty peníze ty dvacetiletý holky? Mají bohatý rodiče? Půjčují si je, aby v nás vzbuzovaly to, že na to mají a my ne? Jak to vnímáte vy, baví vás to nebo spíš vytáčí jako mě?

Další věc jsou vyumělkované fotky. Sama je dělám, takže vím o čem mluvím. Otázkou je, co lidi baví víc. Krásný fotky nebo realita? Já to zkouším nějak mixovat. Když si někoho na instagramu fakt oblíbím, raději se koukám na obyč fotky z běžnýho života, byť úplně naladí s feedem. Pak jsou ale účty, a mluvím i o českých účtech, který mají prostě tak dokonalý fotky a perfektní feed, že se miluju na ně koukat a jenom s úžasem žasnu. Chi to taky umět... kolik času to těm holkám ale sebere? V kolik musí vstávat, aby na tom konkrétním místě byly v době, kdy tam nejsou žádný lidi?

Teď se pojďme vrhnout na sledující. O aplikacích, který vám přinesou fejkový sledující, o těch jste už určitě slyšeli a je jich na trhu nespočet. Sleduju to ale už nějakou dobu a mám pocit, že účtů, který já sleduju, se to ale skoro netýká. Tak proč mně to nefunguje? Co dělám špatně? Mám fotky, který nikoho nebaví? Nebo mi něco uniká? Zkoušela jsem si zaplatit i propagaci, ale vůbec nic se nestalo. Naopak mi začaly chodit zprávy o tom, proč otravuju lidi, když to nikoho nezajímá.... A jsme zase na začátku. Je to proto, že nemám luxusní kabelky, nelítám do Dubaje, necpu všude svoje dítě a neukazuju zadek? Nebo prostě fakt lidi nebavím? :-)..

P.S.: Nechci tady vidět v komentářích odpověď, že je to kvůli tý druhý variantě:-D...

A nebojte, virtuální svět není můj smysl života, dělám i jiný věci, jen mě tohle prostě trochu mrzí a někdy i sere :-D.


SHARE:

1 komentář

  1. I enjoy look at everyday life as well on IG. That why I try to mix my IG up.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig