sobota, července 07, 2018

COCO VAN


Je hrozně zábavný sledovat, jak se některá místa stávají oblíbená právě díky instagramu. Tenhle Coco Van je toho jasným příkladem. Objevil se před pár týdny na jednom účtu a od té doby ho vídám skoro všude. Ani mně tudíž nesmel chybět. Hodně lidí v poslední době říká, že instagram a sociální sítě nám zabraňují si vychutnat sílu okamžiku, protože se věnujeme hlavně focení a tomu, aby výsledek byl víc než dokonalý. Já ale musím říct opak. Díky instagramu si právě tahle místa i okamžiky vychutnávám daleko víc. Dřív bych na některá místa možná ani nešla, ale až teď, když tam chci mít  hezkou fotku, s radostí vyrazím. Navšívila jsem takhle spoustu krásným míst. Levandulovou farmu, spoustu kaváren, slunečnicová i maková pole a ještě mi toho hodně chybí (třeba Alpy, Maledivy nebo vyhlídka Máj :-D)...


... Třeba takový Řím, kde jsem teď byla na pár dní s mojí ségrou a pojaly jsme to jako insta výlet. Před několika lety jsem tam už jednou byla se svým tehdejším přítelem a kvůli jeho naprosto perfektně připravenému plánu, kdy jsme navštívili snad úplně všechno, si z toho města vůbec nic nepamatuju. A to jako vážně. Zatímco teď si i díky fotkám budu Řím pamatovat ještě hodně dlouho a za to jsem moc vděčná!

Díky instagramu jsem poznala spoustu lidí, se kterými si mám co říct i normálně a bez něj bych se s nimi možná vůbec nestřetla. Někdo říká, že jsou to přátelství jen na oko, ale není to pravda. Poznala jsem spoustu maminek, se kterými si navzájem můžeme vyměňovat zkušenosti, několik kamarádek i fotografů, kteří se vždycky můžou hodit:-).

Díky sociálním sítím jsem dostala i spoustu pracovních příležitostí, které bych jinak neměla. Kvůli instagramu jsem bohužel utratila i spoustu peněz za věci, o nichž bych se nikdy nedozvěděla a tudíž je nekoupila:-). Naučila jsem se dělat i upravovat fotky, které mám teď doma jako krásnou památku.  Strávila jsem online miliardu času, ale jsem za to vděčná a tenhle svět prostě miluju!


/ Ph by ejvifreedom /
SHARE:

3 komentáře

  1. Its also fun to find new place to try out from IG.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

    OdpovědětVymazat
  2. Moc ti to slusi. Hlavne podle me ti sedne jakykoliv klobouk.
    A nemyslim si, ze by diky instagramu vznikala povrchni kamaradstvi. Ja jsem treba diky blogu poznala osobne fajn slecnu, kterou povazuji za kamaradku a souhlasim, ze diky instagramu natrefi clovek na mista, ktera by jinak treba minul. :) Jinak Alpy jsou nutnost, ale zalezi jake. Za me vedou zapadni Piemonte a Val d'Aosta a pak Karwendel. Takze tip pro tebe. :)

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig