sobota, července 21, 2018

JULIETTE ARMAND


Nedávno jsem dostala možnost vyzkoušet několik kosmetických produktů od značky, o které jsem doposud neměla ani nejmenší tušení a troufám si říct, že ani mnozí z vás ne. Jedná se o značku Juliette Armand, která už od samého začátku měla za cíl vytvořit něco, co v sobě snoubí profesionalitu a nejnovější vědecké poznatky s přístupem, kdy v popředí snažení není pouze komerční úspěch, ale primárně snaha pomoci každé ženě cítit se lépe....


Jak už jste si mohli několikrát všimnout, nikdy jsem si na kosmetiku příliš nepotrpěla, vždycky jsem si raději koupila něco pěkného na sebe. Stejně tak jste si mohli určitě všimnout, že mi chodí velké množství produktů na testování, ale já si kladu jasné podmínky. Zvěřejňuju jen to, co mě opravdu nadchne a o čem chci, abyste věděli, že na trhu existuje. Když mě oslovila právě tato značka, která se soustřeďuje na pleť dam a žen od třiceti let výše, řekla jsem si, že to je přesně moje cílová skupina čtenářů a že si o ní zasloužíte vědět!


A co jsem si objednala? Odličovací gel, kakaový peeling, pleťový krém a pleťovou vodu, a dnes bych vám chtěla představit právě peeling a odličovací gel z řady Element of evolution, protože ty mě nadchly opravdu hodně. Peeling obsahuje kakaové granule a díky nim naprosto dokonale voní! Řekla bych, že pleť "obrušuje" tak nějak akorát a zároveň si perfektně kromě odumřelých buněk poradí i make-upem. Nemám moc ráda přípravky, které o sobě tvrdí, že odstraní odumřelé kožní buňky a vy to vlastně skoro necítíte. Já si naopak potrpím na pořádně drsný peeling, u kterého mám pocit, že mě pěkně zbaví nečistot:-). Tady je to přesně akorát, zlatá střední cesta, žádná podrážděná ani zarudlá pokožka, jen krásně jemná a vyčištěná pleť.


Odličovací gel (bohužel vám sem nemůžu dát odkaz, protože je už vyprodaný), je další naprostá bomba! Každý večer se nejdřív odličuju horkou vodou a čisticím gelem, teprve až potom odličuju řasenku nečím na olejové bázi a až naposledy používám pleťovou vodu a hydratační krém. Hodně mě posledních pár měsíců pálí ze všeho oči a tenhle gel je pro mě zázrak. Nepálí, je úžasně jemný a s make-upem si poradí rychlostí blesku. Ano, jeho cena není úplně nejnižší, na to, že se jedná o odličovací přípravek. Ale na jeho obranu, opravdu ho stačí jen malinko, takže vám vydrží stejně jak dlouho, jak čistící gely od levnějších značek.


To bylo ve stručnosti představení této značky a mého nadšení z produktů. Pokud je vaší pleti třicet let a více, dopřejte jí něco kvalitnějšího, než jen produkty z drogerie (které přiznám se, používám ještě stále dost často i já). Ona vám to brzy vrátí!:-)


SHARE:

1 komentář

  1. Sounds like a great skin care product.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig