pondělí, července 30, 2018

RANDEBOX


Už jste slyšeli slovo "Randebox"? Ne? Já taky ne, až donedávna, kdy mě oslovila firma s tím, že na trhu existuje tahle novinka. Přišlo mi docela cool a především vtipné to vyzkoušet:-). O co jde? Tak hlavně o to, že můžete randit přímo doma, protože co si budeme povídat, není úplně jednoduché najít si s partnerem chvilku pro sebe, když vám všude okolo pobíhají děti a psi.

Randebox je určen především pro ty z vás, kdo jste spolu delší čas a dochází vám nápady, jak společně trávit volné chvíle i jinak než sledováním filmů. Každý měsíc je pro vás připraven nový Randebox a s ním i nové téma s pečlivě vymyšlenými aktivitami na celý večer.

Funguje to na principu předplatného, kdy vám pravidelně každý měsíc přijde balíček přímo domů. Celá myšlenka je založená na tom, abyste se nemuseli už o nic starat a ušetřený čas mohli věnovat sobě navzájem.

My jsme s manželem mohli prožít noc v Las Vegas. V boxu bylo několik her jako třeba "Znám tě jako své boty", "Bingo" nebo "Blafuj". Součástí byl i playlist, který je nahraný na Spotify a ten vám přijde do mailu.

Já osobně na tyhle hry moc nejsem, ale je to docela sranda občas zkusit něco jinýho:-). Každopádně pokud máte děti a chcete si užít rande, byť jenom doma, i tak doporučuju, abyste si našli na večer hlídání. Pokud vás projekt zaujal a chcete se dozvědět víc, tak další informace najdete tady.

SHARE:

2 komentáře

  1. Skvělý nápad s Randebox :)
    https://www.emotys.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Never heard of this box before.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

    OdpovědětVymazat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig