pondělí, července 30, 2018

RANDEBOX


Už jste slyšeli slovo "Randebox"? Ne? Já taky ne, až donedávna, kdy mě oslovila firma s tím, že na trhu existuje tahle novinka. Přišlo mi docela cool a především vtipné to vyzkoušet:-). O co jde? Tak hlavně o to, že můžete randit přímo doma, protože co si budeme povídat, není úplně jednoduché najít si s partnerem chvilku pro sebe, když vám všude okolo pobíhají děti a psi.

Randebox je určen především pro ty z vás, kdo jste spolu delší čas a dochází vám nápady, jak společně trávit volné chvíle i jinak než sledováním filmů. Každý měsíc je pro vás připraven nový Randebox a s ním i nové téma s pečlivě vymyšlenými aktivitami na celý večer.

Funguje to na principu předplatného, kdy vám pravidelně každý měsíc přijde balíček přímo domů. Celá myšlenka je založená na tom, abyste se nemuseli už o nic starat a ušetřený čas mohli věnovat sobě navzájem.

My jsme s manželem mohli prožít noc v Las Vegas. V boxu bylo několik her jako třeba "Znám tě jako své boty", "Bingo" nebo "Blafuj". Součástí byl i playlist, který je nahraný na Spotify a ten vám přijde do mailu.

Já osobně na tyhle hry moc nejsem, ale je to docela sranda občas zkusit něco jinýho:-). Každopádně pokud máte děti a chcete si užít rande, byť jenom doma, i tak doporučuju, abyste si našli na večer hlídání. Pokud vás projekt zaujal a chcete se dozvědět víc, tak další informace najdete tady.

SHARE:

3 komentáře

 1. Skvělý nápad s Randebox :)
  https://www.emotys.cz/

  OdpovědětSmazat
 2. Never heard of this box before.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětSmazat
 3. Michael Kors Handbags Sale Clearance can be found in many different places unlike other luxury handbags.
  Michael Kors Outlet Online are great for any occasion.
  Michael Kors Factory Outlet is perfect for those who like to carry fashion bags.
  Michael Kors Bags Outlet are always great to own when you need a bag to go with everything.
  Michael Kors Outlet Online is so universal that it could appeal to everyone.

  OdpovědětSmazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig