pondělí, srpna 06, 2018

AUTUMN TRENDS


Dnes vás tady vítám s poněkud netradičním článkem. I když je momentálně venku asi 120 stupňů, podzimní kousky se na nás z výloh koukají už pár dní, tak není na škodu si v hlavě srovnat, co bychom si chtěly do našich šatníků pořídit (ne, že by se tam ještě něco vešlo:-)). Rozhodla jsem se tedy připravit drobný text o aktuálních podzimních trendech, které mě nejvíce zaujaly, a na které se velmi těším. Popravdě čekám na výplatu jak na smilování, abych si mohla utíkat rychle něco koupit:-). Spoustu inspirace jsem našla na e-shopu Stilago, kde koupíte krásné nejen podzimní, ale stále ještě letní kousky. Obrázky prosím berte jako inspiraci k navození podzimní atmosféry. Tak jdeme na to...


Patchwork, háčkování a prošívání: Probuďte v sobě folklórního ducha a oblečte si něco háčkovaného, prošívaného nebo sešívaného. Oblečte si šaty v etno stylu nebo úplety s indiánskými vzory.

Kostka: Že bude vzor kostky letos stále trendy, asi nikoho nepřekvapí. Bude se nosit úplně na všem. Především sice na kabátek, ale velmi sluší i blejzrům, sukním nebo kalhotám. Bát se nemusíte ani velkých pánských kabátů, pokud neměříte jako já pouhých 160 cm :-).


Obří džíska: Čím větší, tím lepší. Ano, džínová bunda se posledních pár let pořád zvětšuje a letos na podzim nabírá až obřích rozměrů. Až ji budete nosit, dávejte si pozor na kila, která vám může opticky přidat. Noste k ní nejlépe upnuté šaty nebo úzké kalhoty s vysokým pasem.


Kožešiny: Kožešiny můžete buď milovat nebo nenávidět. Nic to ale nemění na tom, že jsou v kurzu čím dál víc. Pokud nechcete příliš vyčnívat z davu, pořiďte si černou, hnědou nebo béžovou. Odvážnější mohou sáhnout po červené, zelené i zvířecích vzorech. Nosily se loni a letos budou zas, příští rok tomu může být ale přesně naopak. Nebojte se proto zajít do běžného řetězce a pořídit si kožešinu ze syntetiky.


Šaty přes top: Tady obrázek opravdu nesedí, takže v něm nehledejte to, co tady teď popisuju:-). Zdá se vám kombinace šatů přes top nebo svetr poněkud zvláštní? Nemusíte se jí ale bát. Šaty přes rolák nebo triko s dlouhým rukávem vypadají velmi dobře a elegantně. Můžete tak díky tomu nosit šaty, které jste v létě nestihly unosit a teď by vám v nich byla zima.


Sport a elegance: Popusťte uzdu fantazii a nebojte se kombinovat sportovní kousky s těmi elegantními. Skvěle bude vypadat pouzdrová sukně s mikinou a teniskami, nebo třeba teplákové kalhoty se společenským sakem. Troufnete si?

Lesklé materiály: A je to opět tady, Matrix se nám vrátil. Lesklé bundičky nebo kabátky budou letos to pravé ořechové. Latex si pak oblečte nejlépe v černé barvě.


Zvonáče: Určitě si na ně ještě dobře vzpomínáte. Zvonáče mají své místo v módě už dlouhou řadu let. Jen vždycky chvíli odpočívají, než je zase někdo přivede k životu. Letos si je tedy můžete dovolit. Zaměřte se především na ty s vysokým pasem. Jedná se o velmi lichotivý kus oblečení, protože prodlouží nohy a vytvarují celou postavu. Ještě žádné nemáte?

Tak co na trendy říkáte? A co si plánujete pořídit?
SHARE:

6 komentářů

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig