středa, srpna 08, 2018

BIOAROMA


Seznamte se s mojí novou láskou, kterou je kosmetická značka BioAroma. Je to 100% přírodní kosmetika, vyrobená z těch nejkvalitnějších rostlinných olejů, esenicálních olejů a bylinek. Většinu z ingrediencí, které jsou pro výrobu nezbytné, si pěstují sami, vysoko v krétských horách. BioAroma je bezvodová kosmetika, což znamená, že až na pár výrobků neobsahuje vodu, aby nemusela obsahovat konzervanty, a proto je vysoce koncentrovaná a nanáší se jí opravdu malé množství a to na navlhčenou pleť. Krémy tak vydrží mnohem déle, než běžná kosmetika s vodou. Navíc tato funguje skvěle i na všechny možné kožní problémy (akné, pigmentové skvrny, vrásky), které trápí ženy. 

Značku před 4 lety na Krétě objevila jedna mladá žena, která v té době čekala miminko a sháněla kosmetiku, která by byla “čistá”. Našla Bioaromu, zamilovala se do ní a rozhodla se, že ji chce přivézt do Čech. Díky tomu, že má muže z Kréty, tak se jí podařilo se s BioAromou domluvit a je už přes 3 roky na českém i slovenském trhu. 


Já osobně jsem dostala na vyzkoušení odličovací olej a tělový peeling a oboje je teda MEGA MEGA! Nemám pro to prostě jiných slov! Zejména doporučuju vyzkoušet peeling, konkrétně tento. Je to karobový peeling s krétským karobovým sirupem, levandulí a karobovými zrníčky. Sirup obsažený v peelingu je sladký, takže když si ho dáte na obličej, báječně si na něm i pochutnáte:-). A ta pokožka po něm! Neuvěřitelně hladká a vyživená!!!!!!! Jednou zkusíte a už něbudete chtít pravděpodobně nic jinýho:-). Dělám si srandu, je spousta dalších skvělých produktů od dalších značek, ale zkrátka jsem prostě hodně nadšená.

Druhým produktem, který doma mám je tento odličovací přípravek s jojobovým olejem, zklidňujícím heřmánkem a diktamem. Olej se používá tak, že ho prsty nanesete na obličej, krouživými pohyby necháte pomalu vsáknout a až se nečistoty rozpustí, smyjete žínkou. Já se přiznám, že ho používám trochu jinak. Odlíčím pleť tak, jak jsem zvyklá a až úplně nakonec použiju olej, setřu vatovým tamponkem a pleť už ničím nemyju. Obličej mi tak zůstane mastný, což mě konkrétně vyhovuje. Pleť očistím až ráno a je doslova jako nová.

Tak co, vyzkoušíte něco? :-)


SHARE:

3 komentáře

 1. Sounds like a lovely scrub.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat
 2. Značku znám :-) měla jsem masku na černé tečky a byla moc fajn. Do budoucna bych určitě ještě nějaký produkt od Bioaroma chtěla zkusit.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 3. Michael Kors Handbags On Sale,
  You can find Michael Kors handbags in many department stores around the country.
  Michael Kors Purses Outlet,
  They are being seen all over the place.
  Michael Kors Bags On Sale,
  There are so many fabulous handbags to fall in love with.
  MK Handbags,
  To find these amazing handbags you can also shop online for all your Michael Kors products.

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig