středa, srpna 08, 2018

BIOAROMA


Seznamte se s mojí novou láskou, kterou je kosmetická značka BioAroma. Je to 100% přírodní kosmetika, vyrobená z těch nejkvalitnějších rostlinných olejů, esenicálních olejů a bylinek. Většinu z ingrediencí, které jsou pro výrobu nezbytné, si pěstují sami, vysoko v krétských horách. BioAroma je bezvodová kosmetika, což znamená, že až na pár výrobků neobsahuje vodu, aby nemusela obsahovat konzervanty, a proto je vysoce koncentrovaná a nanáší se jí opravdu malé množství a to na navlhčenou pleť. Krémy tak vydrží mnohem déle, než běžná kosmetika s vodou. Navíc tato funguje skvěle i na všechny možné kožní problémy (akné, pigmentové skvrny, vrásky), které trápí ženy. 

Značku před 4 lety na Krétě objevila jedna mladá žena, která v té době čekala miminko a sháněla kosmetiku, která by byla “čistá”. Našla Bioaromu, zamilovala se do ní a rozhodla se, že ji chce přivézt do Čech. Díky tomu, že má muže z Kréty, tak se jí podařilo se s BioAromou domluvit a je už přes 3 roky na českém i slovenském trhu. 


Já osobně jsem dostala na vyzkoušení odličovací olej a tělový peeling a oboje je teda MEGA MEGA! Nemám pro to prostě jiných slov! Zejména doporučuju vyzkoušet peeling, konkrétně tento. Je to karobový peeling s krétským karobovým sirupem, levandulí a karobovými zrníčky. Sirup obsažený v peelingu je sladký, takže když si ho dáte na obličej, báječně si na něm i pochutnáte:-). A ta pokožka po něm! Neuvěřitelně hladká a vyživená!!!!!!! Jednou zkusíte a už něbudete chtít pravděpodobně nic jinýho:-). Dělám si srandu, je spousta dalších skvělých produktů od dalších značek, ale zkrátka jsem prostě hodně nadšená.

Druhým produktem, který doma mám je tento odličovací přípravek s jojobovým olejem, zklidňujícím heřmánkem a diktamem. Olej se používá tak, že ho prsty nanesete na obličej, krouživými pohyby necháte pomalu vsáknout a až se nečistoty rozpustí, smyjete žínkou. Já se přiznám, že ho používám trochu jinak. Odlíčím pleť tak, jak jsem zvyklá a až úplně nakonec použiju olej, setřu vatovým tamponkem a pleť už ničím nemyju. Obličej mi tak zůstane mastný, což mě konkrétně vyhovuje. Pleť očistím až ráno a je doslova jako nová.

Tak co, vyzkoušíte něco? :-)


SHARE:

2 komentáře

  1. Sounds like a lovely scrub.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

    OdpovědětVymazat
  2. Značku znám :-) měla jsem masku na černé tečky a byla moc fajn. Do budoucna bych určitě ještě nějaký produkt od Bioaroma chtěla zkusit.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig