pátek, srpna 03, 2018

BIRKENSTOCK


Nedávno jsem měla příležitost navštívit představení nové kolekce botek Birkenstock a tak strašně moc mě nadchly, že si je prostě nemůžu nechat pro sebe! Opravdu jedny byly lepší než druhé. Já osobně jsem paradoxně nikdy žádné nevlastnila, ale strašně po nich od té akce toužím. Pár jsem jich vyzkoušela a na první šlápnutí super. O Birkenstockách se ovšem říká, že i taková obuv umí pěkě odřít chodidla. Údajně to ale trvá jen malou chvíli, než si botky prošlápnete a než se přizpůsobí přímo vaší noze. Pro mě je to momentálně spíš módní záležitost, než že bych sháněla zdravotnickou obuv, ale možná bych se nad tím měla zamyslet. Nohy se mi sice trochu zlepšily od té doby, co nenosím podpatky, ale pořád mám co dohánět!

Nicméně nenechte se rušit a prohlédněte si v klidu pár kousků z nové kolekce sami:-)…
SHARE:

3 komentáře

  1. The kid birenstock are super cute. I love my birenstock. There so much cheaper in Europe then they are here in the states.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

    OdpovědětVymazat
  2. Pekna kolekce.
    Jedny mam a rozhodne jsem z nich ani jednou chididla odrena nemela. Za me nejpohodlnejsi pantofle, co jsem kdy mela a nejlepsi obuv ted, kdyz si v brise nosim podnajemnika a natecou mi nohy. :) Takze urcite do nich jdi, nebudes litovat.

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig