úterý, srpna 14, 2018

GIRLS JUST WANNA HAVE FUN


Včera jsem poprvé navštívila tuhle na první pohled dokonalou dámskou kavárnu Café Chloé a dneska bych vám ráda sdělila své dojmy. Místo je to vskutku fotogenické, ale to je zhruba tak všechno. V první řadě, pokud chcete sedět u květinové stěny, musíte si udělat rezervaci, jinak máte smůlu a fotku si uděláte leda tak z dálky:-). Objednaly jsme si dvě ledová laté a přinesli nám celkem tři kávy. Vypadaly naprosto růžově a identicky, jen jedna byla o něco menší - to bylo údajně kapučíno. Kapučíno jsme si vůbec neobjednaly, ale nevadí, chybička se občas vloudí. Já jsem si pak ještě objednala ovocné smoothie, které sice bylo husté jako bramborová kaše, za to naprosto vynikající, takže si nestěžuju!


Chtěla jsem si dát i dortík, a když jsem přemýšlela, za který těch 100 korun utratím, volba padla na zelenou kostku, která vypadala vážně lákavě. Jenže když jsem do ní kousla, chutnala jako dva slepené piškoty s jakousi marmeládou uvnitř. Tenhle "dortík" mě vážně zklamal:-(. Možná pokud držíte dietu a chcete něco nízkokalorického, je to bezva volba. Pak jsme ještě ochutnaly smoothie bowl a to byla teda naprostá bomba! Takže pokud budete vybírat z jídelního lístku, objednejte si určitě toto!


Závěr zní asi tak, že já už se do kavárny asi jen tak pro nic za nic nevrátím, a že se možná trochu bojím, že až si na tomhle místě udělá celá Praha fotku, už tam tak narváno nebude. Nicméně je to pěkné místo a za podívanou to stojí. Hlavně teda záchody!:-D


/ Ph by styleofbecca.com /
SHARE:

8 komentářů

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig