úterý, srpna 28, 2018

LAST SUMMER OUTFIT?


Tak to vypadá, že se nám venku pěkně ochladilo. Když jsem fotila tenhle outfit, bylo venku celých devět stupňů. Proto jsem se rozhodla, že tohle bude s největší pravděpodobností poslední letní outfit, který tady na blogu vidíte. Už se totiž celá třesu na bundičky, kabátky, kotníčkové boty a kozačky. Co dalšího na podzimu miluju jsou doplňky, které přes léto moc nenosím. Náušnice, šátky, klobouky, čelenky a spousta dalšího. To mě právě baví nejvíc, to kombinování a vrstvení všeho možného. V posledních týdnech jsem si oblíbila obří náušnice. Jsou sice dost těžké a po čase z nich bolí uši, ale vypadají krásně a celý look zas dostanou na úplně jinou úroveň. Tyhle jsem si pořídila ze Zary. Kvalita je sice absolutně mimo, ale vypadají krásně. Co říkáte?


A co další doplňky? Co třeba nějaký zajímavý šátek? Šátek je totiž doplněk, díky kterému v mžiku proměníte nudný model v něco originálního a nápaditého. Dá se nosit na spoustu možných způsobů.


Okolo krku
Táhne vám na krk a zároveň chcete působit seriózně? Oblečte si sako a okolo krku uvažte saténový šátek. Můžete tak vyrazit na pracovní schůzku i na kafe s kamarádkou.


V pase
Šátek uvázaný v pase třeba přes svetr, halenku nebo kabátek vykouzlí originální outfit během několika minut. Díky tomuto triku vykouzlíte pokaždé zcela nový a neokoukaný model.


Ve vlasech
Móda nošení šátků ve vlasech je po několika letech zase zpět. Noste ho ovázaný okolo gumičky nebo místo čelenky do vlasů.


Na kabelce
Nudí vás vaše stará kabelka? Ozdobte ji malým šátkem. Zavažte ho okolo ucha tašky a nová společnice je na světě.


Co mám na sobě: Komplet: Reserved / Náušnice: Zara / Boty: Reserved / Kabelka: Beverly Hills Polo Club via Bigbrands.cz

 / Ph by boulevarddeprague /


SHARE:

4 komentáře

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig