pondělí, srpna 20, 2018

OLD FASHION RULES


Dneska pro vás nemám tak docela klasický outfit, i když něco málo z fotek asi uvidíte:-). Dneska vám chci napsat pár módních rad, které platily kdysi a dneska už se jimi nikdo neřídí, ba dokonce naopak. A nesuďte mě, je to jen pár věcí, na které jsem si vzpomněla a pokud má někdo jiný názor, je to zcela v pořádku:-)…

Stejná barva kabelky a bot
Vzpomínáte si na to, kdy jste bez kabelky ve stejné barvě, jakou měly vaše boty, prakticky nemohly vyjít mezi lidi? Tak to už dávno neplatí. Dnešní trendy naopak diktují opak. Vaše denní společnice by s botami měla mít společný maximálně styl. Pokud se ale této tradice nechcete vzdát, módního trapasu se určitě nedopustíte.

Sako jen jako součást kostýmku
Kostýmkové sako k džínám? Dříve nemyslitelná kombinace. Blazer se nosil jen do práce nebo do společnosti. Dnes už ho ale můžete obléci k oběma variantám a na nohy nasadit klidně sportovní tenisky.

Punčochy pod každou sukni i šaty
V dobách minulých bylo nemyslitelné, aby žena vyšla ven v sukni nebo šatech s holýma nohama bez silonek. V posledních letech jsou punčocháče spíše na obtíž a v očích stylistů skoro jako módní faux pas. Ven tedy můžete vyjít klidně bez nich, ale nezapomínejte na to, že v práci i během společenských akcí se stále vyplatí dodržovat dress code, který holé nohy nepřipouští!

Zelená a modrá pro blázna dobrá
Pamatujete si na přísloví “Zelená a modrá pro blázna dobrá”? I to je dávno pasé. Dnes je můžete kombinovat naprosto libovolně, i když se vám to možná stále nezdá. Skvěle vypadá zelená halenka a modré kalhoty nebo klidně naopak. Pokud si na tyto dvě barvy dohromady netroufáte, nevadí, najděte si jinou kombinaci barev, která vám bude sedět lépe.

Žádné vykukující prádlo

Ještě před pár lety nesměl nikdo vědět, jakou nosíte podprsenku a to dokonce ani u rodinného oběda, natož cizí kolemjdoucí. Už v loňském roce se ale krásná krajková braletka stala součástí dokonale promyšleného outfitu. Oblečte si volnější tričko, ze kterého bude lem podprsenky jen něžně vykukovat, nebo si vezměte lehce průsvitnou halenku a sklidíte ten největší módní úspěch.


Co mám na sobě: Košile: Zara / Kraťasy: Levis / Klobouk: H&M / Kabelka: Zara / Boty: Deichmann

 / Ph by styleofbecca /
SHARE:

3 komentáře

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig