pátek, srpna 10, 2018

SPINSTER


Rozhodla jsem se, že teď budu blog dělat trochu jinak. Ke každému outfitu vám přidám nějaký text, který by vás třeba (možná) mohl někdy i zaujmout:-). Protože mě čtou i dámy, kterým už není dvacet, povíme si dneska o tom, o čem si já myslím, že na to není žádná ženská nikdy stará:-). Tak jdeme na to...

“Babiččce” Boženy Němcové bylo přesně padesát let. Měla šedivé vlasy, přes ně uvázaný šátek a dlouhou zástěru pro tehdejší starší dámy tolik typickou. Rozhodně nebyla sexy a muž by se za ní neotočil. S dnešní dobou se to nedá srovnávat, protože v padesáti život teprve začíná (alespoň to říká moje máma). A nebudete-li si zbytečně odpírat těhle pár věcí, šmrncovní zůstanete ještě mnoho let...


Výrazná rtěnka
Myslíte si, že rudá nebo jiná výrazná barva rtěnky je jen pro mladší generace? právě naopak. Na takovou barvu musíte získat ten správný věk a musíte ji především umět nosit. Pořiďte si k ní kvalitní konturovací tužku, která barvu nepustí za hranice rtů. Vyberte si ale ten správný odstín červené. Některá červená totiž umí krásně vybělit úsměv, jiná bohužel přesně naopak!

Dlouhé vlasy
Dlouhé vlasy nejsou jen pro ženy pod čtyřicet. Pokud o ně budete pečovat, pravidelně navštěvovat kadeřnický salón a barvit jen kvalitními barvami, můžete je nosit ještě další dlouhá léta. 


Permanentní obočí
Vytetované permanentní obočí vám velmi usnadní život. Čím je člověk starší, tím je obočí světlejší a chová se vlastně stejně jako vlasy. Když se rozhodnete pro to permanentní, už nebudete muset ráno trávit dlouhé minuty před zrcadlem a pokoušet se o perfektně namalovanou čáru. Obočí si nechte vytetovat jen lehce a přirozeně. Příliš dokonalé a výrazné oblouky vám přidají roky, stejně jako nepřirozená barva vlasů.

Umělé řasy
Dnes už jsou všechny metody tak přirozené a materiály tak kvalitní, že rozhodně nebudete vypadat jako panenky Barbie. Kromě toho se díky nim už nebudete muset malovat, protože vykouzlí dokonalý vzhled i bez řasenky. Pokud se i tak rozhodnete nalíčit, opatrně při odličování - nalepené řasy jsou citlivé na olej i některá odličovací mléka. Poraďte se proto s odborníkem, co máte používat, aby se lepidlo neuvolnilo a řasy nezačaly padat.


Gelové nehty
Upravené nehty byste měla nosit v každém věku. Čím je ruka navíc starší, tím si vyžaduje větší péči. Gelové laky nebo přímo gely mají navíc mnoho výhod - dlouho vydrží, ruce jsou stále upravené a zbytečně se nelámou.


Co mám na sobě: Šaty: Zara / Kalhoty: Reserved / Batoh: Tous / Boty: Reserved / Brýle: Komono

 / Ph by styleofbecca /
SHARE:

6 komentářů

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig