pátek, září 21, 2018

DO THIS BEFORE YOU DO THAT


Mám pro vás několik tipů, co byste měli udělat ještě před tím, než uděláte něco dalšího. Když totiž provedete těchto pár věcí ve správném pořadí, usnadníte si tak nejen život, ale pomůžete i kráse a třeba i vlastnímu zdraví. Občas ráda čtu články tohoto typu. Člověk se u nich odreaguje, občas pobaví a někdy se třeba dozví i něco, co doposud vůbec netušil - třeba to, že si má nejdřít vyčistit zuby vodou, než použije zubní pastu:-D...


Dejte si sklenici vody 30 minut před tím, než začnete cvičit
Půl hodiny před tím, než vyrazíte na svou oblíbenou hodinu zumby, vypijte alespoň jednu sklenici vody. Vaše tělo se tak včas zavodní a bude se vám lépe cvičit. Když se totiž napijete bezprostředně před začátkem, budete mít příliš těžký žaludek a nafouknuté břicho.

Použijte masku na vlasy, než na ně dáte kondicionér
Jednoduché pravidlo, o kterém mnoho žen vůbec neví. Když totiž budete postupovat obráceně, použijete šampón, pak kondicionér a masku až naposledy, nebude tak mít šanci proniknout do hloubky vlasů a pořádně je vyživit.


Přečtěte si knihu, než půjdete spát
Nebaví vás čtení a raději sáhnete před spaním po telefonu? Pak děláte velkou chybu. Telefon vás příliš rozptýlí, zatímco ponoření se do děje oblíbené knihy naopak uklidní a zrelaxuje. Chcete-li prožít nerušenou noc, pak začněte číst než zhasnete poslední světlo.


Dejte si polévku, než si dáte hlavní jídlo

Chcete shodit nějaké to kilo? Začněte nejprve s polévkou, než si dáte hlavní jídlo. Důvod je prostý. Polévka vás zasytí a dodá tělu potřebné látky, tudíž už nebudete potřebovat tak velkou porci druhého jídla.Vyčistěte si zuby vodou, než použijete zubní pastu

Odborníci tvrdí, že pasta na zuby je jen takový bonus, bez kterého se klidně obejdete. Mnohem důležitější je prý délka a způsob čistění. Proto nejprve svůj chrup vyčistěte jen vodou, než dáte na kartáček pastu. Berte to prostě jako takové předčištění a součást zubní hygieny.


Snězte jablko, než vyrazíte nakupovat

Určitě to moc dobře znáte, vyrazíte nakupovat s prázdným žaludkem, a pak byste v obchodě vykoupili nejraději všechny potraviny, včetně těch nezdravých. Řešení je jednoduché, dejte si alespoň jablko, než vyrazíte do obchodu a uvidíte, že váš nákupní košík nebude přetékat zbytečnostmi.Nechte v hrnku 5 minut louhovat čajový sáček, než se pustíte do jeho pití
Chystáte se na odpolední relax u svého oblíbeného čaje? Tak nezapomeňte na jednu důležitou věc, - než se do samotného pití pustíte, ujistěte se, že jste sáček nechali několik minut vylouhovat. Jinak se totiž nestihnout uvolnit všechny látky, kvůli kterým tento nápoj vlastně pijete. Potřebná doba louhování se píše na každém obalu.

Nasaďte si sluchátka, než vyrazíte běhat
Je dokázáno, že ti, kteří poslouchají při běhání hudbu, uběhnou daleko více kilometrů než ti, kteří hudbu neposlouchají vůbec. Navíc si běh daleko více užijete, protože oblíbená muzika spouští pozitivní emoce, které jsou v kombinaci s vyplavenými endorfiny přesně to, co k dobrému výkonu potřebujete.

/ Ph boulevarddeprague / 
SHARE:

2 komentáře

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig