pátek, října 05, 2018

WHITE HAT


Klobouky. Můžete je buďto milovat nebo je nenávidět. Já patří mezi tu první půlku, ale když nasadím na hlavu klobouk a vyrazím na metro tady u nás na Hájích, dost lidí se na mě opravdu divně dívá. Zvlášť pokud si dovolím vzít si klobouk bílé barvy. Černou nebo hnědou, tu ještě lidi snesou, ale na bílou se tváří, jakoby ji nikdy neviděli. Přitom klobouky jsou naprosá nádhera a dokonalost!... 


Já si kupuju americkou značku Rag&Bone, ale chystám se i na český Tonak, slibuju! Kvalita je plus minus podobná, cena Rag&Bone o trochu vyšší. Já je ale kupuju zásadně ve slevě, takže vychází stejně jako Tonak asi na 2500 Kč. Možná to bude někomu připadat hodně, ale on je vážně obrovský rozdíl mezi tím, jestli si koupíte kvalitní klobouk nebo ten za pár stovek třeba z H&M. Já mám teď v merku červenou barvu, protože ta je podle mě jako mega top!


A jak pečovat o klobouky a s čím je nosit? Klobouky se nesmí prát ani chemicky čistit. Nejsou odolné proti vodě, proto bychom je neměli nosit místo deštníku. Když se vám klobouk ušpiní, vyčistěte ho žíněným kartáčkem a osvěžte nad mírnou parou (třeba nad žehličkou nebo varnou konvicí). To samé platí i při ztátě tvaru. Dávejte ale pozor, ať si klobouk nespálíte hlavně v tom případě žehličky. Vzdálenost by měla být alespoň 30 cm.


Nosit klobouk můžete vlastně asi s čímkoliv. K elegantním věcem, ale i ke sportovním. Já ho ráda nosím převážně k džínám, protože takhle na mě lidi na ulici koukají o něco méně:-). Co vy a klobouky?


Co mám na sobě: Bunda: Forever21 / Svetr: F&F / Džíny: Reserved / Klobouk: Rag&Bone / Boty: Zara / Brýle: Tezyo / Kabelka: Louis Vutton

/ Ph mamou-stylove /

SHARE:

5 komentářů

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig