pátek, listopadu 02, 2018

MATRIX


Tenhle kabát z e-shopu NA-KD jsem si sama objednala. Zkoušela jsem jim sice psát o spolupráci, ale bylo mi odpovězeno něco v tom smyslu, že denně dostávají asi tak bambilion nabídek na spolupráci a že někdo jako já je prostě vůbec nezajímá. No, jako asi to vlastně chápu. Objednala jsem si tenhle kabát ve slevě, stejně jako ještě jeden svetr. Kolem tohohle e-shopu lítají na internetu všemožný zvěsti a nározy. Někdo tvrdí, že je to šílená kvalita, strašný a nenositelný materiály a samý polyester. Já souhlasím tak napůl. Že je to umělotina, to bezesporu je, ale obě věci, který jsem si objednala, mi kvalitou přijdou velmi dobře zpracovaný (narozdíl třeba od některých věcí ze Zary)....


Ale asi je to kus od kusu, stejně jako v jiných obchodech. Teď k tomuhle kabátu. Je hodně zvláštní, to přiznávám, a když ho mám na sobě, lidi na mě fakt dost divně koukají (a hlavně tady u nás na Hájích teda!). Já ho ale miluju, fakt! Možná se to nezdá, ale dokonce i zahřeje:-). Navíc má dobrou dýlku, takže když si vezmu dlouhou sukni, vypadá to super. Schválně by mě zajímal váš názor na tenhle Matrix bakelit a taky na e-shop NA-KD. Mějte krásný víkend!


Co mám na sobě: Kabát: NA-KD / Svetr: Reserved / kalhoty: F&F / Boty: Mango / Kabelka: Rebecca Minkoff

/ Ph styleofbecca / 

SHARE:

6 komentářů

 1. Love the detail on your jacket.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat
 2. no mne sa nepáči, ale na tom vôbec nezáleží :) ak sa ty v ňom cítiš dobre, tak v ňom dobre aj vypadáš

  My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

  OdpovědětVymazat
 3. Vypadá to zvláštně až to vypadá dobře. Není to můj styl, to ne ale líbí se mi to takhle sladěné. Eshop NAKD mě nijak extra neoslovil, mám oblečení teď dost, spíš až příliš.

  Blueberry Pink

  OdpovědětVymazat
 4. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig