neděle, prosince 02, 2018

TEDDY BEAR


První adventní neděle je tady. To to zase uteklo co? Já jsem dokonce už zvládla pořídit všechny vánoční dárky (a to jsou mezi nimi letos i vlastnoručně vyráběné:-)) a zítra se je ještě chystám zabalit. Je neuvěřitelné, kolik toho člověk stihne, když má prcka ve školce a nemusí chodit do práce. Možná by mě to mělo stresovat, že jsem teď jakože nezaměstnaná, ale ve skutečnosti si to neuvěřitelně užívám. Takže se mějte krásně a já si jdu vychutnávat vůni své nové Yankee svíčky a koukat se na pohádku...Co mám na sobě: Kabát: Mango / Svetr, boty: Reserved / Sukně: Bershka / Brýle: Stradivarius / Kabelka: Louis Vuitton

/ Ph styleofbecca /

SHARE:

6 komentářů

 1. So super stylish your look with the teddy bear coat!
  xx Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpovědětVymazat
 2. Love the color blocking on your coat.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat
 3. Fotky jsou krásné! Já ty Vánoce moc neprožívám. :-) Je to takový jeden velký blázinec mi přijde, ale já se snažím řídit heslem: hlavně "no stress"! B-)

  OdpovědětVymazat
 4. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig