úterý, ledna 01, 2019

ACH TY SLEVY...


Ach ty slevy... mnohdy začínají ještě před Štědrým dnem, což mi přijde jako velmi spravedlivá záležitost. Ale obchody jako třeba Zara, Bershka nebo Stradivarius, ve kterých ještě pořád nakupuje převážná část omladiny (včetně mě samozřejmě, i když už zas taková omladina nejsem), si to nechávají pěkně až na 27. 12. Je to zase fajn v tom, že právě ona omladina dostává pod stromeček penízky od babiček, za které si pak vesele může koupit něco v povánočních slevách...


Jenže...zejména slevy v Zaře fakt nejsou slevy! Ne první dva týdny! Kabát, který stál původně 2499 Kč najdete teď za "krásných" 1999 Kč a ještě nemá knoflík! No nekup to... Proto si ušetřete nervy i pěníze a počkejte si minimálně na druhou vlnu. Já si každoročně v první vlně vždycky něco koupím, zas tady nechci ze sebe dělat hrdinku, která všemu odolá, ale ty nejlepší kupy dělám zásadně začátkem února a online! Všichni ti, kteří totiž nakoupili v první vlně, do té doby zboží vrátí a vy si ho pak můžete koupit za zlomek ceny. Mám takhle nejedny kožené boty ze Zary za bezkonkurenčních 199 Kč. Ano, čtete dobře! Ale je pravda, že já mám mini nohu a klidně se narvu i do velikosti 35. Takže vyčkejte a jistě i vy takhle objevíte svoje nové favotity :-).


Co mám na sobě: Sako: Reserved / Kalhoty: Zara / Svetr, tenisky: H&M / Kabelka: Louis Vuitton

/ Ph boulevarddeprague / 
SHARE:

4 komentáře

  1. Happy New Year!

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home

    OdpovědětVymazat
  2. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

    Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig