sobota, ledna 26, 2019

NEON COMEBACK


Pamatujete si, myslím, že to byl nějaký rok 2013 (frčel tenkrát seriál Pretty Little Liars), kdy se strašně nosily neonové barvy? Neon byl úplně všude. Na oblečení, doplňcích a možná že i v kosmetice. Pak mi ten trend přišel pár let dost mimo. Až do letošní zimy, kdy jsem viděla neonový rolák na jedné ze svých oblíbených zahraničních blogerek. A už mi to zase přijde cool, i když musím říct, že na roláku mi asi postačí. Neonové náušnice, kabelky nebo boty prozatím vynechám. Ale uvidíme, co nám přinese třeba příští rok, že?Co mám na sobě: Bunda: NA-KD / Kalhoty: Edited / Boty: Zara / Baret: Reserved / Rolák: Bershka / Kabelka: Laura Biaggi / Brýle: Komono

/ Ph styleofbecca / 
SHARE:

3 komentáře

  1. Neon is such a fun color to wear.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home

    OdpovědětVymazat
  2. It waits patiently for you. It gives the absolute best advice, New Yeezys 2020 and all you have to do is ask! Like any good friendship, all it takes to nurture it is a little MK Outlet time and attention. If you decide to be close Coach Bags Clearance and intimate with your intuition, I promise that your life will transform into something wonderful..

    The Grand Island celebration committee's wrap up meeting Tuesday, December 10, Cheap Ray Ban Glasses 2002 in the Nike Air Force 1 Cheap Outlet Grand Island Memorial Library community room was standing room only Michael Kors Outlet Store as Chairman Michael Schneider presented plaques of appreciation to over 70 individuals who worked to make the year a success. Presenting the plaque of appreciation to Schneider, Vice Chair James R. Sharpe Coach Outlet Clearance commended him on a job well done as the Coach Bags Outlet crowd rose to New Jordan Shoes 2020 their feet in applause.

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig