středa, února 06, 2019

10 VĚCÍ, KTERÉ JSTE O MNĚ (NE)VĚDĚLI


1. Strašně nerada vařím. Vážně, je to pro mě hotové peklo. Můj maximální výkon jsou halušky s bryndzou nebo kuře na paprice. Možná právě moje nenávist k vaření má něco společného s tím, že moje dcera nejí. Sama si totiž vystačím se suchými těstovinami, takže je jasné, že ona taky. Tenhle přístup bych chtěla v nejbližší době změnit, a začít vařit něco zdravého pro sebe a třeba se to pak zlomí i u Emmy. Je to takové moje novoroční předsevzetí:-).

2. Jsem extrovert a nedokážu být sama. Dokonce nemůžu ani spát, když jsem doma sama a v porodnici jsem prosila sestřičky, aby mi na pokoj někoho přivezly, že to sama nedám. Jsem taky dost ukecaná a prakticky nezavřu pusu. Dokážu mluvit snad úplně o všem, kromě politiky teda.

3. Musím se líbit všem! Jsem strašně nekonfliktní člověk, radši se přizpůsobím komukoliv, jenom aby mě ten člověk měl rád. Nesnáším kritiku a jakékoliv zvýšení hlasu směrem k mojí osobě nebo netaktní poznámka pro mě znamená vyhledání péče terapeuta. Snažím se s tím pracovat tak, že na sociální sítě schválně píšu témata, která vyvolávají debatu. To abych se naučila číst negativní komentáře a nebyla z toho smutná. Zatím mi to ale bohužel moc nejde!... Jo a taky zásadně neporušuju pravidla, prostě co je dáno, je dáno (nikdy jsem třeba ve škole neopisovala nebo nejela v autě víc než byla předepsaná rychlost - na padesátce klidně radši třicet :-D).

4. Vždycky jsem chtěla být aspoň trochu slavná. Zní to asi legračně, ale je to tak. Je to dost zvláštní, protože svým způsobem se to vylučuje s předchozím bodem. Být známá totiž znamená čelit kritice, což já zatím neumím. Takže s tou slávou ještě pár let počkáme jo? :-)

5. Mám trauma z porodu a vyčítám si, že jsem "správně" nenavázala vztah se svojí dcerou. Vyčítám si, že jsem neporodila přirozenou cestou ani nekojila. Druhé dítě si přeju především proto, abych napravila chyby, které mám pocit, že jsem s prvním dítětem udělala. Celkově chci být teď prostě lepší máma!

6. Jsem závislá na kapkách do nosu a to už od dětství. Mezi jednotlivými ataky závislosti mám vždycky pár měsíců pauzu a pak to přijde:-). Nejhorší to bylo v těhotenství, myslela jsem si, že umřu. Až budu někdy čekat druhý mimčo, tohle bude hlavní věc, na kterou se zaměřím :-D.

7. Nesnáším mít věci jinak, než k čemu byly určené, nebo když jsou třeba nedejbože nakřivo. Nemůžu si třeba přešít sukni nebo přebarvit obraz. Prostě všechno musí být tak, jako z obchodu. Když to tak není, nemůžu dýchat:-D.

8. Jsem blíženec, tudíž rozdvojená osobnost. Jedna půlka je taková, druhá zas úplně maková. Navenek se třeba tvářím jako drsňák s tvrdou slupkou, ale uvnitř jsem plachý králíček a nejhodnější duše pod sluncem. Občas se sama divím, co ze mě na sociálních sítím vypadne. Často jeden den něco řeknu a druhý den se to znažím vzít zpět, protože už to cítím jinak. Bože, není to spíš schizofrenie?

9. Jsem totálně levá na zeměpis. Nevím, kde leží Čína nebo jak se jmenuje hlavní město Německa. Dobře, teď trochu přeháním, ale opravdu toho hodně nevím. S třicítkou se to ale aspoň zlepšilo v tom, že když nevím, vezmu prostě mapu a mrknu se. Nedávno jsem si třeba googlila mapu Prahy, protože jsem prostě neměla tušení, kde leží Háje a kde třeba Vinohrady. Je to dost smutný, ale pracuju na tom:-).

10. Nesnáším, když mi někdo sahá na vlasy (když jsem učesaná) nebo když si zmačkám oblečení. Jsem totiž docela dost upjatá. Někdo tomu říká obsedantně kompulzivní porucha.

JEŠTĚ STÁLE MĚ CHCETE SLEDOVAT? JSEM TOTIŽ DOST DIVNÁ :-D... Jestli jo, tak pokračování zase příště, napadá mě toho totiž ještě mnohem víc.

SHARE:

10 komentářů

 1. Looks super cool how you combined the leo sweater!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpovědětVymazat
 2. Jee to je fajn, ze mezi matkami, ktere vari kazdy den teple obedy a vecere, je nekdo, kdo ma stejny kucharsky um jako ja :D

  OdpovědětVymazat
 3. Karolíno, vy už snad raději nic nepište. V jednom komentáři píšete, jaký jste dříč, a jak jste upřímná. A pak sem loupnete tenhle duchaplný článek o sobě. Fakt si nevidíte do pusy. A omlouvat to tím, že jste rozdvojená osobnost je vážně směšné. Užijte si dovolenou, určitě ji strašně potřebujete. To nicnedělání totiž strašně unavuje.

  OdpovědětVymazat
 4. loving your sweater.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat
 5. online stumbled upon online casino advertising, all kinds of slot machines And I was glad to click on the link to see such a cool design and everything is clear where and how to play and what to press merely real online gambling now this is my favorite site

  OdpovědětVymazat

 6. ان الرشيد تقدم افضل الخدمات الحديثة التى تعمل على تحسين خدمات نقل العفش المتميز لتسهل على العميل اعمال
  نقل عفش الكويتالتى يحتاجها ونقدمها باسعار متميزة ومتطورة اتصل بنا الان للحصول على افضل الخدمات لاننا


  OdpovědětVymazat
 7. The latest trend in Coach Outlet Online is to purchase them secondhand.
  Today, buying Michael Kors Bags Outlet is looked upon as a smart choice.
  Because Michael Kors Purse Outlet are crafted of the finest material, they are known to last for many years, making them the perfect purchase.
  Some women are fanatical about changing their Coach Outlet Store Online or their style every few months, making it necessary to periodically clean out their wardrobe.
  Other women buy a MK Outlet for one specific occasion and some women just make a habit of buying a lot of purses.
  The trends are changing today; more and more people are buying classic shoes, including designer Cheap Real Yeezys.
  If your dream has always been to own a Cheap Yeezys, it is possible just by finding a store and click here.
  Coach Bags Clearance are pursued by many famous characters.
  Coach Bags Outlet in different styles and different colors are in different leathers.
  Next time, I will share some knowledge about how to maintain the bags in different material.

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig