čtvrtek, února 21, 2019

LONDON BABY...


Mám pro vás konečně post s fotkama z Londýna. Vlastně jste z nich většinu už viděli na instagramu a ty, které ne, tam brzy uvidíte. Z Londýna jsem naprosto nadšená, vždycky to byl můj obří sen (když jsem tam poprvé vyšla ven, dokonce jsem se rozbrečela, fakt) a vím, že jsem tam rozhodně nebyla naposledy. Příště každopádně vyrážím v létě. Tentokrát jsme alespoň zažili to pravé britské počasí a musím pochválit Emmičku, že byla opravdu statečná, nezlobila a fakt se strašně moc snažila, abych si to užila. Dokonce tam za námi přijela i moje ségra, to abychom si udělaly ty správné fotky, že jo:-). Co vy a Londýn, byli jste?

P.S.: Když jsem se tam procházela těma uličkama, měla jsem pocit, že je to snad jen nějaký obří filmový ateliér vyrobený pro turisty. Do teď nechápu, že tam lidi skutečně žijou. Ty telefonní budky, Tower Bridge, který vypadá jak postavený z lega....no zkrátka něuvěřitelné a nádherné město, které si naprosto získalo mé srdce!SHARE:

4 komentáře

 1. Wow, all the looks are wonderful!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpovědětVymazat
 2. London is a great city.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home

  OdpovědětVymazat

 3. اننا نقدم ارخص اسعار نقل العفش فى الدمام التى تتميز عن غيرها باننا نعمل على استخدام افضل نجارين فك وتغليف بالاضاف الى افضل سيارات نقل العفش واسعار هى الارخص لاننا
  ارخص شركة نقل عفش بالدمام
  ودائما عندما تحتاج الى نقل العفش اتصل على ارقامشركة نقل عفش بالدماملتحظى بافضل خدمة لا مثيل لها
  _______________

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig