pátek, března 29, 2019

CO SE BUDE NOSIT NA JAŘE?


Dneska to bude o aktuálních jarních trendech, když už je to jednou módní blog:-). Takže se pojďme podívat, co se bude letos nosit a co naopak můžete nechat ve skříni třeba na příští rok... Jsem zvědavá, jestli jste si něco z toho už pořídili nebo se letošním trendům naopak vyhnete velkým obloukem a zůstanete u svojí klasiky o níž víte, že vám prostě sedí. Já se na pár nových "trendy" věcí teprve chystám. Příjemné čtení...


Korálová barva:
Společnost Pantone vyhlašuje každý rok barvu, která nás jím bude provázet a je zkrátka trendy. Letos vyhrála korálová! Je pozitivní, romantická, svěží, ženská a především jarní. Tahle hravá barva sluší spíše tmavovláskám a libuje si na opálené pokožce. Vybrat si můžete z několika odstínů, od světle růžové, přes lososovou až po krvavě pomerančovou. Kombinovat se dá s béžovou, šedou, hnědou a máte-li náladu rozumí si také s modrou, zelenou nebo žlutou.

Zvířecí potisky:
Ano, ještě stále jsou ve hře, takže kousky, které jste si pořídili na podzim, si klidně ještě letos nechte. Odvažte se s leopardem, tygrem nebo hadem. Takovými univerzálními kousky jsou svetry, topy, boty nebo kabelky. Ti odvážnější z nás si troufnou klidně na bundičky, saka, sukně nebo kalhoty. Vzory mezi sebou můžete i kombinovat, ale pokud nechcete být zas až tolik vidět, volte jeden zvířecí kus a zbytek laďte v jednobarevných a neutrálních tónech.


Kufříky a neobvyklé tvary kabelek:
Kufříky, neobvyklé tvary, kruhy nebo lichoběžníky. Přesně s takovými kabelkami letos připoutáte tu největší pozornost. Dřív měla taška hlavně ladit s botami a páskem, dnes je brána jako nezávislý doplněk, bez kterého se rozhodně neobejdete! Nosit se budou i vaky, pytle, sáčky nebo kabelky a ledvinky ve tvaru obálky. Velký výběr kabelek seženete tady.

Třásně a peří:
Letos na jaře zazáříte v šatech nebo topech s třásněmi nebo peříčky. Nosit je můžete jak do společnosti na významené události, tak klidně i k džínám běžně do práce nebo na kafíčko s kamarádkou.


Boho styl:
To je něco, čemu začínám teď opravdu pomalými kroky přicházet na chuť i já. Nosit se budou šaty s dlouhými rukávy, zvýrazněný pas a rozvlněný spodek. Mužům se v tomto stylu příliš nezavděčíte, ale je slušivý a ženský, ať už se jim to líbí nebo ne :-). A pozor, začínají se vracet batikované kousky! Spoustu nejen boho šatů s dlouhými rukávy najdete tady.

Neonové barvy:
No jo, už je zase zprátky, ten starý dobrý neon. Objevil se asi před šesti lety, když frčely Pretty Little Liars, pak se na něj chvíli zapomnělo a v zimě se znovu prodral na první příčky módního průmyslu. Letos je ale tak nějak vkusnější, obvykle jen na topech či svetrech, lehce vykukující pod koženou bundičkou.


Cyklistické bermudy:
Tenhle typ upnutých legín těsně nad kolena popravdě moc nechápu, respektive chápu ho na ženách, které mají třicet kilo i s postelí, ale nikomu jinému podle mě nesluší. Každopádně je to trend, který se teď prostě nosí. Obléct k nim můžete prakticky cokoliv, jakýkoliv top, bundu nebo kabátek.

Nařasené krátké a netradiční rukávy:
Kdo není na dlouhé rukávy, může si pořídit jejich pravý opak. Nosit se budou hlavně nařasené krátké rukávy a to na halenkách, košilích i šatech. Chybu neuděláte ani s netopýřími nebo jinak netradičními rukávy. Topy s originálními rukávy najdete tu.


Článek obsahuje placenou spolupráci s e-shopem Different.cz

Co mám na sobě: Bunda: Tally Weilj / Svetr: Topshop / Sukně: Veromoda / Boty: CCC / Kabelka: Reserved / Brýle: Reserved

/ Ph Boulevarddeprague / 
SHARE:

3 komentáře

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig