pondělí, března 04, 2019

S ÚSMĚVEM A DOBROU NÁLADOU...


Nedávno jsem byla na tiskovce Bio-Bachovek a sdílela jsem něco málo na svůj Instagram. Pár z vás se mi ozvalo, že jste byly překvapené, že existují nějaké přírodní kapičky na deprese, vztek, PMS, špatnou náladu a tak podobně. Rozhodla jsem se proto tady zveřejnit článek, který jsem kdysi psala pro Blesk pro ženy právě o Bachovkách. Třeba to někomu z vás pomůže:-)...

Je to zvláštní, ale i na jaře mnoho z nás často trpí špatnou náladou, někdy až depresí. Nechte se proto zlákat přírodními vůněmi a vyzkoušejte terapii pomocí bachových esencí...


Za Bachovkami jsem se asi před před rokem a půl vydala proto, že jsem už delší dobu cítila vyčerpání, stres a dobrou náladou jsem také příliš neoplývala. Tenkrát totiž moje dvouletá Emma v noci nespala a já měla asi tři zaměstnání,  a co si budeme povídat, bez odpočinku to prostě nejde.

Když jsem vešla do prodejny nedaleko Malostranského náměstí v Praze, hned u vchodu na mě dýchla pozitivní atmosféra. Oči nevěděly, kam dřív skočit a nos byl zvědavý, jaké vůně bude moci poznat. Nechala jsem si poradit, jak znovu získat ztracenou energii a jak bojovat se špatnou náladou.

Jak vlastně Bachovky použít?
Možná také tápete, tak jako zpočátku já, jak je vlastně použít? Bio-Bachovky seženete v několika formách, záleží jen na vás, která vám bude nejvíce vyhovovat. Prodávají se v podobě kapek, roll-onů, aura parfémů nebo interiérových vůní. Kapat si je můžete do pití, potírat jimi zápěstí, stříkat nad hlavu nebo je použít jako parfém, který se bude pomalu linout vaším domovem či šatníkem. Otestovala jsem pro vás ty nejžádanější.

Když potřebujete vzpruhu
Ráno je základem pro bezproblémové fungování, a když se nevydaří, nálada během celého dne pak za moc nestojí. Ke správnému nastartování slouží právě přírodní esence. Kapejte si několikrát denně do pití kouzelné kapky nebo noste v kabelce sprej, který použijte, když na vás jde únava a energie na na sebe nenechá dlouho čekat.

Energie na celý den
Chcete mít energii na rozdávání nejen ráno, ale i během celého dne? Pak vyzkoušejte parfém Vivacité(s) Energie pro přeměnu vnitřní síly na pozitivní energii. Stříkněte ho na zápěstí nebo na krk a jeho kořeněná vůně vás díky pomalému uvolňování bude povzbuzovat od rána až do večera.

Když máte špatnou náladu
Koho čas od času nepřemůže špatná nálada? V takové chvíli sáhněte po toaletní vodě Radost nebo roll-onu Deprese, které během chvilky navodí tu správnou atmosféru a zbaví vás negativních myšlenek.

Když vás zahltí stres
Každý den je plný nástrah a stresu, kterému je potřeba čelit. Pro takové případy jsou tady pastilky, kapky nebo vonné roll-ony, jimiž si jen přetřete zápěstí a klid a vyrovnanost se dostaví co nevidět. Chce to ovšem v užívání určitou pravidelnost, na rozdíl třeba u únavy, kdy stačí jen vytvořit auru nad hlavou.

Pomohla mi nakonec bachova terapie?
Pro někoho možná placebo, pro jiného způsob, jak si pomoci od problémů zcela přírodní cestou. Přesně tak je tomu u mě. Z obchodu jsem tenkrát nakonec odešla s aura parfémem Energie a s kapkami a roll-onem stres, protože jsem byla právě jednou z mála, komu tyto produkty voněly a to ne zrovna málo:-). Bachovky jsem používala pravidelně nějakou dobu a používám dodnes (momentálně ale úplně jiné druhy než stres a depresi, protože ty teď opravdu nepotřebuju:-)). No, nevím, jestli to byly tenkrát Bachovky nebo prostě jiný osud, ale s většinou svých projektů jsem skončila a začala pracovat někde jinde. Chvíli jsem se cítila líp a pak přišly zase jiné historky. To sem ale teď nepatří. Za mě tahle terapie rozhodně stojí za vyzkoušení!

Pro vzteklou Káju
Několikrát jste si na blogu i Instagramu mohli všimnout, že jsem si často stěžovala na PMS, návaly vzteku a příliv hormonů, které prostě nejde nijak uklidnit. Tak teď používám kapičky Urgence. Dáte si pár kapek, když "to na vás jde" a musím říct, že mi to dost pomáhá! A pak používám tyhle dva parfémy, které vidíte na fotkách. Jeden podporuje pocit vnitřního usmírnění a druhý zvyšuje pocit přitažlivosti a sebedůvěry.Článek vznikl ve spolupráci s Bio-Bachovky.cz
SHARE:

4 komentáře

 1. I have yet to get on the oil game.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home

  OdpovědětVymazat
 2. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat
 3. Oh my goodness! an amazing article dude. Thank you However I am experiencing issue with ur rss. Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anyone getting identical rss problem? Anyone who knows kindly respond. Thnkx

  Visit Web
  Chadstonetabletennis.com
  Information

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig