pondělí, července 08, 2019

JE LIBO KOŽENOU KABELKU?


Nepatřím mezi nekonečné sběratele kabelek (tuhle posedlost mám spíš u bot) a když už si nějakou novou pořídím, přemýšlím, jestli ji opravdu budu mít s čím nosit. Kromě toho musí být praktická a v neposlední řadě také kožená. Málokdy si koupím syntetickou kabelku, kůže mě prostě odjakživa fascinuje, tudíž kožené kabelky, boty i bundy tvoří velkou část mého šatníku. Kam tedy na pěknou, kvalitní a koženou kabelku?

Nedávno mě oslovili z e-shopu Emotys.cz, abych si u nich právě jednu vybrala výměnou za fotku na Instagram. Když ale kabelka dorazila, nadchla mě natolik, že z jednoho postu na Instagram bylo najednou fotek dvacet a kabelka mi nezůstala ve skříni jen jedna, ale přikoupila jsem si k tomu ještě další dvě. Nosím je prakticky denně a mám v merku hned několik dalších. S těmi ale musím ještě počkat, protože jednak na ně nemám místo a ani bych je nestíhala unosit:-)...Pudrová je vyprodaná, ale bílou seženete tu. Která se vám líbí víc? Já si zamilovala ještě tuto korálovou, akorát ta barva je už relativně špatně kombinovatelná:-(.

Článek obsahuje spolupráci s Emotys.cz
SHARE:

4 komentáře

 1. Lovely handbags.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home

  OdpovědětVymazat
 2. Úžasné, děkujeme. Co se týče růžové kabelky, určitě bude dostupná koncem září. :)

  OdpovědětVymazat

 3. شكرا معلومات مفيدة يمكنك زيارة ايضا لمعلومات قيمة اخرى قم بزيارة :

  شركة غسيل خزانات بالمدينة المنورة
  افضل شركة تنظيف

  OdpovědětVymazat
 4. Kabelka v růžové barvě bude dostupná až koncem září. Dostupná je v jiných barvách https://www.emotys.cz/vyhladavanie/?query=luana. Pro milovnice kožených kabelek posíláme link https://www.emotys.cz/kozene-kabelky/ .

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig