čtvrtek, března 12, 2020

JAK JSEM SAMA TAPETOVALA...


Ložnici v našem domečku teprve dáváme dohromady a tak v ní zatím moc parády není. První věc, kterou jsem pro její změnu udělala, je ta, že jsem si objednala tapetu, kterou jsem ÚPLNĚ SAMA aplikovala na stěnu, na níž se koukám z postele, a před kterou mám postýlku pro Josefínu. Tapeta pokoj dokonale zútulnila, že jsem ložnici skoro nemohla poznat. Kromě toho, samotná aplikace byla pro "profesionála" jako jsem já docela jednoduchá...


Funguje to tak, že si na e-shopu Photowall.com vyberete tapetu (je to proces na několik dní, mají jich tam totiž asi milion a jedna hezčí než druhá!), a kliknete na tlačítko "koupit produkt"... Objeví se vám tabulka, kam zadáte rozměry stěny, na kterou budete tapatu lepit. 


Poté se vám otevře další okno, kde si vyberete výřez své vybrané tapety, aby zobrazovala přesně to, co chcete na stěně vidět... Pak už se proklikáte k patbě a můžete objednávat. Vybrala jsem tuhle a přišla mi domů asi za 2 dny společností DHL.


Protože jste si při objednávce zvolily správné rozměry, přijde vám tapeta zabalená tak, že jen jednotlivé pláty odstřihnete od sebe a můžete začít tapetovat. Všechno je předem naměřené a označené, aby na sebe tapety navazovaly a vy se tak nemuseli o nic starat. Přibalí vám i speiální lepidlo, které štětcem na malování na jednotlivé pláty namažete... No a můžete začít lepit. Já to zvládla úplně sama a výsledek posuďte sami.


A pokud jste to dočetli až sem, můžete při objednávce s kódem changingroom dostat slevu 25% :-)...
SHARE:

1 komentář

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig