pátek, března 20, 2020

SILAN FRESH CONTROL


Všemi silami se teď snažím nakupovat oblečení méně a z lepších a kvalitnějších materiálů. Nicméně ne vždy se zadaří a já podlehnu trendům a něco si z té syntetiky přeci jen pořídím. Kromě toho mi toho ve skříni zbylo ještě hodně z dob, kdy byla konfekce mým nejlepším přítelem a ty kousky miluju, takže se jich nehodlám zbavovat jenom proto, že jsou z umělých materiálů.

Fakt je ale takový, že na syntetice mnohem víc ulpívají nejrůznější pachy, které na sebe během dne při lítání po venku nachytáme (ano i při lítání po zahradě, teď v době karantény a dokonce i při pobíhání po bytě, když třeba uklízíme). Proto jsem se rozhodla otestovat novinku Silan Fresh Control, která je určena právě na látky se syntetickou příměsí. Dávám teď Silan do každého praní a musím říct, že mi prádlo vážně konečně voní! Vyčistila jsem kromě toho taky celou pračku, což byl asi základní kámen úrazu, proč naše prádlo po vyprání nikdy nevonělo.

P.S.: Na fotkách můžete vidět tři mé nejoblíbenější outfity za posledních pár týdnů na lítání po městě i po vesnici. Mějte se krásně a perte v Silanu:-*...* Článek obsahuje placenou spolupráci se Silan Fresh Control
SHARE:

3 komentáře

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig